DOVANŲ RINKINYS „ĮSIŽIEBK KAIP KALĖDŲ EGLUTĖ“

30,00 25,00

rodukto aprašymas: Kalėdinis Dovanų Rinkinys “Sočios Šventės”

Šis praktiškas ir išskirtinis Kalėdinis dovanų rinkinys yra puiki galimybė padovanoti ypatingą dovaną šventės metu. Rinkinys sudarytas iš šių komponentų:

Mini pjaustymo lentelė su užrašu “Sočių švenčių” – tai praktiška ir dekoratyvi lentelė, puikiai tinkanti pjaustyti įvairius užkandžius ir sumuštinukus šventėms.

Bokalas su užrašu “Įsižiebk kaip Kalėdų eglutė” (500ml) – tai stiklinis bokalas, kuriame galite patalpinti savo mėgstamą gėrimą ir pasidžiaugti Kalėdų šventinėmis akimirkomis.

Dėžutė (pasirinktinai) – galite pasirinkti dėžutę, kad gražiai supakuotumėte šį rinkinį ir padarytumėte dovaną dar ypatingesnę.

SVARBU! Rekomenduojama išpakuoti rinkinį iki dovanojimo, kad jo turinys būtų gražiai sudėliotas. Dėl saugumo prekės siunčiamos specialiomis pakavimo medžiagomis. Rinkinio prekės nebus supakuota į kaspina.

Šis Kalėdinis dovanų rinkinys yra praktiškas ir šventiškas, puikiai tinka padovanoti artimiesiems, draugams ar kolegoms šventiniu metu. Jis sukuria šventinę nuotaiką ir leidžia mėgautis šventinėmis akimirkomis.

DOVANŲ RINKINYS „ĮSIŽIEBK KAIP KALĖDŲ EGLUTĖ“

30,00 25,00

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu.